درباره فتوگرافی تخصصی پزشکی صدرا

فتوگرافی صدرا با بیش از 10 سال سابقه در زمینه فتوگرافی و 5 سال سابقه در زمینه اسکن سه بعدی و الاینر، داشتن مجوزهای قانونی و بهداشت به طور رسمی فعالیت میکند.

فتوگرافی صدرا

این مرکز بعد از 10 سال فعالیت اختصاصی و ارائه ی خدمات فتوگرافی پزشکی و اسکن سه بعدی والاینر به بیمارستان ها و مراکز درمانی ازجمله بیمارستان دندانپزشکی شهید شکری، کلینیک دندانپزشکی امام خمینی (ره)، بیمارستان نجمیه و... در شعبه ی مرکزی (میدان ونک) به طور عمومی از کلیه مطب ها و بیمارستان ها بیمار می پذیرد. از افتخارات ما داشتن تیم با تجربه و حرفه ای است که بیش از 10 سال تجربه ی فتوگرافی پزشکی را در مراکز درمانی داشته اند و به تمام اصول لازم از جمله روانشناسی بیمار حفظ دقیق اصول بهداشتی و حرفه ی عکاسی و فیلم برداری پزشکی تسط کامل را دارند که این امر باعث شده است فرایند تصویر برداری با سرعت بهتر و رضایت و آرامش بیشتر بیماران توام گردد.

image

افراد متخصص

عکسها با رعایت اصول دقیق پزشکی و بدون خطا بوده، به همین جهت از کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد

image

دستگاه های پیشرفته

در این مرکز از تجهیزات ماکرو استفاده میشود تا Destoration عکسها صفر شود

image

بروزترین امکانات

در این مرکز از بهترین و به روزترین امکانات و تجهیزات تصویربرداری وبالاترین تکنولوژی دندانپزشکی دیجیتال (CAD-CAM) در جهت بهبود کیفیت درمان استفاده میشود

دلایل انتخاب ما

فتوگرافی های پزشکی در درمان های مربوط به عمل های زیبایی مانند جراحی های پلاستیک ، دندان پزشکی ، ارتودنسی ، و… در شناخت وضعیت دقیق بیمار برای پزشک امری ضروری است. این فرایند باعث شده تا فتوگرافی صدرا به عنوان بهترین فتوگرافی پزشکی غرب تهران شناخته شود.

image
5842
مشتری خوشحال
image
215 +
مرکز درمانی
image
425 +
پزشک همراه
image
70 +
افراد متخصص